Lekarz Neurochirurg

2 dni temu

Lubin, Województwo dolnośląskie, Polska EMC Instytut Medyczny Pełny etat
Stanowisko: Lekarz Neurochirurg

EMC Instytut Medyczny S.A. poszukuje doświadczonego lekarza neurochirurga do pracy w jednej z naszych placówek w Lubinie.

Opis stanowiska:

Poszukujemy lekarza neurochirurga do pracy w Poradni. Oczekujemy od kandydata doświadczenia w prowadzeniu konsultacji merytorycznych, diagnostyki i leczenia pacjentów. Lekarz powinien posiadać aktualne prawo wykonywania zawodu oraz specjalizację z neurochirurgii.

Wymagania:
  1. aktualne prawo wykonywania zawodu;
  2. specjalizacja z neurochirurgii;
  3. umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą;
  4. wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielenia świadczeń medycznych.
Oferta:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia, czas pracy i forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza. Przyjazna atmosfera pracy w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

Informacje o przetwarzaniu danych:

EMC Instytut Medyczny S.A. przetwarza Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji i zawarcia umowy o pracę. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres rekrutacji oraz przez 12 miesięcy po jej zakończeniu dla celów weryfikacji poprawności procesu rekrutacyjnego.

  • Lekarz Neurochirurg

    7 godzin temu

    Stanowisko: Lekarz NeurochirurgW naszej placówce poszukujemy doświadczonego lekarza neurochirurga, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie konsultacji merytorycznych, diagnostykę i leczenie pacjentów. Oczekujemy od kandydata umiejętności interpersonalnych połączonych z wysoką kulturą osobistą oraz wiedzy i umiejętności praktycznych w...