Lekarz Reumatolog

2 dni temu

Katowice, Silesia, Polska LUX MED Sp. z o.o. Pełny etat
Oferta pracy dla Lekarza Reumatologa

Dołącz do naszego zespołu w LUX MED Sp. z o.o. i rozwinij swoje umiejętności jako Lekarz Reumatolog

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Lekarza Reumatologa, który będzie odpowiedzialny za opiekę nad pacjentami z chorobami reumatycznymi. Będziesz pracować w jednym z naszych centrów medycznych w Katowicach.

Przeznaczenie

Stanowisko to jest idealne dla Lekarza Reumatologa, który chce rozwinąć swoje umiejętności i doświadczenie w pracy z pacjentami. Będziesz miał możliwość pracy w zespole i współpracy z innymi lekarzami i personelem medycznym.

Wymagania
  • tytuł specjalisty lub w trakcie specjalizacji
  • doświadczenie w pracy z pacjentami z chorobami reumatycznymi
  • umiejętności komunikacyjne i analityczne
Benefity
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczny grafik pracy
  • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich
Co oferujemy

W LUX MED Sp. z o.o. oferujemy szeroki zakres benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich, w tym:

  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka
  • pomoc prawna

Jeśli interesuje Cię oferta pracy w LUX MED Sp. z o.o., skontaktuj się z nami

  • Lekarz Reumatolog

    8 godzin temu

    Zapraszamy do współpracyLUX MED Sp. z o.o. poszukuje doświadczonych lekarzy reumatologów do pracy w jednym z naszych centrów medycznych w Katowicach.Co oferujemy?Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych dochodówElastyczny grafik pracy, umożliwiający zachowanie work-life balanceSzeroki pakiet benefitów dla pracowników i ich...

    3 tygodni temu

    Katowice, Polska LUX MED Sp. z o.o. Pełny etat

    Zapraszamy do współpracy Lekarzy Reumatologów (specjalistów oraz w trakcie specjalizacji). Praca w jednym z wybranych Centrów Medycznych na terenie Katowic. My zadbamy o:konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych dochodów,elastyczny grafik – wiemy, jak ważne jest zachowanie work-life balance,szeroki pakiet benefitów dla...