Konserwator urządzeń dźwigowych

7 godzin temu

Białystok, Podlasie, Polska Randstad Polska Pełny etat
Oferta pracy: Konserwator urządzeń dźwigowych

Poszukujemy doświadczonego Konserwatora Urządzeń Dźwigowych do naszego zespołu w Białymstoku. Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość zawodowego rozwoju.

Zadania:
  • Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji przypisanych dźwigów oraz schodów ruchomych.
  • Ocena stanu technicznego dźwigów i schodów ruchomych.
  • Usuwanie usterek w działaniu dźwigów.
  • Współpraca z Dozorem Technicznym oraz zarządzanie dokumentacją techniczną.
  • Współpraca z klientami i użytkownikami urządzeń.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży dźwigowej.
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe.
  • Uprawnienia UDT do konserwacji dźwigów elektrycznych i hydraulicznych; mile widziane uprawnienia na schody ruchome.
  • Uprawnienia SEP.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Białystok, Podlasie, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Poszukujemy Konserwatora Urządzeń DźwigowychDo zespołu naszej firmy, Randstad Polska, poszukujemy doświadczonego Konserwatora Urządzeń Dźwigowych. Zadaniem kandydata będzie przeprowadzanie przeglądów i konserwacji dźwigów oraz schodów ruchomych, a także ocena stanu technicznego tych urządzeń.OferujemyStabilne zatrudnienieAtrakcyjne...

  • Białystok, podlaskie, Polska P. U. Poż-Pliszka Sp. z o.o. Pełny etat

    Firma PLISZKA ekspert w zakresie inżynieringu przeciwpożarowego, jako lider w swojej branży obecnie poszukuje nowych pracowników na stanowisko:Konserwator podręcznego sprzętu ppoż.Twój zakres obowiązków• przeglądy podręcznego sprzętu ppoż.• wykonywanie prób instalacji hydraulicznych• weryfikacja zabezpieczenia obiektu pod kątem...

  • specjalista

    1 miesiąc temu

    Białystok, Polska BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cywilna Pełny etat

    Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Białymstoku Podlaski Wojewódzki Konserwator Zabytków poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: specjalista stanowisko ds. ochrony zabytków na wypadek konfliktu zbrojnego i sytuacji kryzysowych 15-554 Białystok Dojlidy Fabryczne 23 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: opracowuje i uaktualniania...