Penetration tester

2 dni temu

Katowice, Silesia, Polska LogicalTrust Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego specjalisty w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego, który będzie odpowiedzialny za testowanie bezpieczeństwa aplikacji webowych i systemów komputerowych. Osoba na tym stanowisku będzie musiała posiadać doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa aplikacji webowych, w tym w szczególności w zakresie wykrywania błędów i podatności w kodzie źródłowym.

Obowiązki
  • Wykonywanie testów bezpieczeństwa aplikacji webowych i systemów komputerowych
  • Wykrywanie błędów i podatności w kodzie źródłowym
  • Opisywanie znalezionych podatności
  • Udział w tajnych operacjach
Wymagania
  • Doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa aplikacji webowych
  • Umiejętność wykrywania błędów i podatności w kodzie źródłowym
  • Umiejętność opisywania znalezionych podatności
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim
Benefity
  • Możliwość pracy w elastycznym trybie
  • Możliwość rozwoju w dziedzinie bezpieczeństwa aplikacji webowych
  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole

  • Penetration tester

    3 godzin temu

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego specjalisty bezpieczeństwa, który będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie testów bezpieczeństwa aplikacji, sieci i danych. Osoba na tym stanowisku będzie musiała posiadać doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa, w tym w szczególności w zakresie aplikacji webowych, sieci i...

  • Penetration Tester

    4 miesięcy temu

    Katowice, śląskie, Polska ING Hubs Poland Pełny etat

    We are looking for you, if you:Have very good knowledge of IT security issues at a technical level,Have very good knowledge of the mechanisms of vulnerabilities in applications such as SQL Injection, Cross-Site Scripting and other posted on the OWASP Top 10 Vulnerabilities,Have skills in the use of vulnerabilities detected,Have good knowledge of issues...

  • Secure Development Engineer

    3 miesięcy temu

    We are looking for you, if you:Are passionate about the field of Cybercrime resilience, secure coding practices, secure design and advanced security testing techniques,Have the hands on experience with testing devices, infrastructure or cloud, networks and applications (including testing web applications and APIs, mobile applications is a plus) and/or...