Kierowca Taxi

2 dni temu

Kielce, Świętokrzyski, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta Pracy

Numer oferty: StPr/24/2420

Opis Stanowiska

Przewóz osób na samochodach Toyota Corolla rocznik 2024. Partner flotowy Bolt, Uber, FreeNow.

Wymagania
  • Prawo jazdy kat. B
Uwagi

Mile widziany kierowca z własnym samochodem, możliwość wynajmu samochodu, możliwość pracy na umowę o pracę.

Miejsce pracy: Kielce, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

  • Kierowca Taxi

    2 dni temu

    Kielce, Świętokrzyski, Polska Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. Pełny etat

    Praca kierowcy - elastyczne zatrudnienieJeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci na elastyczne zarządzanie czasem, jesteśmy dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Praca kierowcy w aplikacji pozwala na jazdę w wybranych przez siebie godzinach, poznanie nowych ludzi i bezpieczne przewozienie pasażerów z punktu A do punktu B.WymaganiaPełnoletnośćPrawo...

    1 tydzień temu

    Kielce, Polska EG GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Pełny etat

    Kierowca Taxi Miejsce pracy: Kielce Twój zakres obowiązków Prowadzenie samochodu taxi zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego, Obsługa klientów podczas podróży oraz zapewnienie im bezpieczeństwa i komfortu, Zapewnienie czystości i porządku wewnątrz pojazdu, Dostosowanie stylu jazdy do warunków drogowych oraz zachowanie...