KONSERWATOR KRYTEJ PŁYWALNI

3 tygodni temu

Pruszcz Gdański, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/5048

Obowiązki:

Kontrola, obsługa i konserwacja krytej pływalni, wszystkich urządzeń technicznych znajdujących się i działających w obiekcie. Piecza nad estetyką i bezpieczeństwem obiektu krytej pływalni i terenów przynależnych. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach: 7-19 i 19-7.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe, umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku, umiejętność wykonywania drobnych prac porządkowo konserwatorskich, remontowych, budowlanych, drobnych napraw urządzeń elektrycznych i technicznych, uprawnienia SEP, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, pracowitość, odpowiedzialność, dokładność, poczucie obowiązku, zdyscyplinowanie, bezkonfliktowość.

Miejsce pracy: Jana Kasprowicza 16, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Pruszcz Gdański, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/5048Obowiązki:Kontrola, obsługa i konserwacja krytej pływalni, wszystkich urządzeń technicznych znajdujących się i działających w obiekcie. Piecza nad estetyką i bezpieczeństwem obiektu krytej pływalni i terenów przynależnych. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach: 7-19 i 19-7.Wymagania:Wymagania...