PRACOWNIK OBSŁUGI ZWIERZĄT

Znalezione w: Infopraca PL S2 - 1 tydzień temu

Kołuda Wielka, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0729

Obowiązki:

praca z gęśmi

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy ze zwierzętami

Miejsce pracy: 88-160 Kołuda Wielka, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 1 tydzień temu

    Wielka Wieś, Polska Bamet Pełny etat

    Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płacTwój zakres obowiązków Kompleksowe prowadzenie spraw kadrowo-płacowych Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz akt osobowych pracowników Spółki Naliczanie wynagrodzeń dla umów o...

  • Specjalista ds. Gospodarki Materiałowej

    Specjalista ds. Gospodarki MateriałowejTwój zakres obowiązków Przyjmowanie dostaw realizowanych przez dostawców zewnętrznych, rejestrowanie w systemie Wydawanie materiałów i części z magazynu, rejestrowanie w systemie Weryfikowanie...