Logistics Manager

3 tygodni temu

Wroclaw, Polska Hays Poland Pełny etat
Wroclaw
NR REF.: 1183752

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Menadżera Logistyki. Do Twoich głównych obowiązków będzie należało nadzorowanie poszczególnych obszarów logistyki (dział planowania) oraz prowadzenie zespołu planistów i logistyków. Poszukujemy osoby, która wyróżnia się zdolnościami przywódczymi, chętnie buduje kompetencje swoich pracowników i jest proaktywna w działaniu. Jeżeli masz doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi oraz chętnie współpracujesz z innymi zapraszamy do kontaktu

Obowiązki:

  • przygotowywanie planów produkcyjnych długo i krótko terminowych - analiza wydajności poszczególnych obszarów produkcyjnych,
  • optymalizacja zapasów, komponentów i wyrobów gotowych, optymalizacja stock’ów,
  • optymalizacja łańcucha dostaw - zarządzanie dostawcami, przyjęciem towarów, magazynowaniem i wysyłką,
  • realizacja celów budżetowych (redukcja kosztów, optymalizacje kosztowe, przygotowywanie prognoz sprzedażowych),
  • zarządzanie zespołem, budowanie kompetencji pracowników, monitorowanie KPI,
  • Rozwiązywanie problemów – definiowanie, analizowanie, wdrażanie środków zaradczych oraz ocena rezultatów wprowadzonych działań,

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowiskach kierowniczych oraz w pracy z podległym zespołem,
  • mile widziane wykształcenie wyższe w kierunku logistyka/zarządzanie/inżynieria produkcji,
  • znajomość narzędzi LEAN i ich praktycznego wykorzystania,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu MS Office (w tym Excel) i systemów ERP,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, decyzyjność.

Benefity:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju/awansu w strukturach firmy,
  • karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • pakiet premii: uznaniowe i socjalne,
  • szkolenia, projekty, kursy doszkalające.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • SAP GTS Consultant

    1 dzień temu

    Wroclaw, Polska Schaeffler Global Services Europe Sp. z o.o. Pełny etat

    technologies-expected : SAP responsibilities : Support and Consulting of business users worldwide Ensure smooth operation of SAP based foreign trade processes in R3 and GTS Participation in regional and international projects in the area of SAP Global Trade Services / SAP International Trade as well as cooperation with internal and external partners...

  • Wroclaw, Polska PPG Global Business Services Poland Sp. z o.o. Pełny etat

    Business Analysis ERP Expert – SAP CoE Miejsce pracy: Wrocław Technologies we use Expected SAP SAP HANA Optional APO About the project We are looking for Business Analysis ERP Expert – SAP CoE. The position is located in Poland/Wroclaw or Spain/Barcelona directly reporting to the SAP CoE Operations Lead D2R EMEA. You may work in hybrid formula...