NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

Znalezione w: Infopraca PL S2 - 1 tydzień temu

Zielona Góra, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0427

Obowiązki:

nauka przedmiotów ogólnomuzycznych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe muzyczne z przygotowaniem pedagogicznym, kwalifikacje określone w Rozporządzeniu MKDNiS w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli szkół artystycznych i placówek artystycznych

Miejsce pracy: B. Chrobrego 26, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Nauczyciel

    Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu

    Zielona Góra, Polska Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat

    Wymagania: Wykształcenie wyższe: pedagogiczne. Uprawnienia do nauczania wskazanego przedmiotu/etapu edukacyjnego. Doświadczenie w pracy. Znajomość nowoczesnych technologii nauczania. Umiejętność komunikacji i pracy z młodzieżą/dziećmi. Obowiązki: Realizacja programu nauczania według standardów edukacyjnych. Prowadzenie i tworzenie...