Mechanik rolniczy

3 tygodni temu

Holandia Liessel Reusel i Nieuwe Tonge, Polska Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. Pełny etat

 Opis stanowiska:

Poszukujemy wykwalifikowanego mechanika rolniczego, który dołączy do naszego zespołu w wielu lokalizacjach w Liessel, Reusel i Nieuwe Tonge. Jako mechanik rolniczy będziesz przede wszystkim odpowiedzialny za serwis i naprawę ciągników John Deere, co stanowi około 80% Twoich obowiązków. Dodatkowo będziesz pracować na różnych innych urządzeniach rolniczych, stanowiących pozostałe 20% twoich obowiązków.

Obowiązki:

● Wykonywanie rutynowych konserwacji i napraw ciągników John Deere, aby zapewnić optymalną wydajność i długowieczność.

● Diagnozowanie i rozwiązywanie usterek mechanicznych z precyzją i wydajnością.

● Przeprowadzanie inspekcji i znajdywanie zużytych lub wadliwych części, które wymagają wymiany.

● Wykorzystanie instrukcji technicznych, narzędzi diagnostycznych i sprzętu do wykonywania napraw.

● Prowadzenie szczegółowej ewidencji czynności serwisowych i naprawczych do celów dokumentacyjnych i sprawozdawczych.

● Współpraca z zespołem i przełożonymi.

● Przestrzeganie protokołów i przepisów bezpieczeństwa, aby stworzyć bezpieczne środowisko pracy

Oferujemy:

● 16-18 € brutto

● 450-500 € netto tygodniowo po kosztach

● Nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy

● Samochód firmowy

● Ubezpieczenie zdrowotne

● Oferty pracy w całym kraju

  • Holandia, Biervliet, Polska SILVERHAND Pełny etat

     Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne...

  • Holandia, Polska De Rooy Poland Pełny etat

    De Rooy jest holenderską firmą transportową z centralą w Eindhoven i oddziałami we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii i Polsce. Jesteśmy liderem w transporcie nowych samochodów ciężarowych i ciągników rolniczych. Pracujemy na terenie całej Unii Europejskiej. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny takie jak: Volvo,...

  • Pracownik montażu

    2 tygodni temu

    Holandia, Oisterwijk, Polska Job Invest Pełny etat

    Jako technik montażu będziesz wykonywać wszystkie typowe zadania montażowe. Dzięki swojej wiedzy technicznej i umiejętnościom jesteś odpowiedzialny za montaż półproduktów w maszynach rolniczych/ budowlanych. Na podstawie rysunków technicznych i instrukcji zajmiesz się hydrauliką, elektryką, silnikami oraz zgłaszasz błędy w procesie...