KIEROWNIK DZIAŁU INWENTARYZACJI

Znalezione w: Infopraca PL S2 - 2 tygodni temu

Kwidzyn, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0246

Obowiązki:

praca z zespołem zajmującym się rozliczeniem inwentaryzacji, monitorowanie, identyfikowanie i rozwiązywanie niezgodności, obsługa procesów związanych z przepływem faktur, prowadzenie ewidencji rozliczeń, współpraca z innymi działami wewnętrznymi i komunikacja ze sklepami, organizowanie i zarządzanie dokumentacją oraz archiwizacja, wsparcie w tworzeniu raportów i przestrzeganie przepisów i procedur, udzielanie wsparcia i rozwiązywanie pytań i problemów związanych z rozliczeniami towarów, elektroniczne przetwarzanie dokumentów

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie
  • obsługa arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • obsługa pakietu MS Office
  • komputer - obsługa

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem i planowania pracy, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość programu Sap, umiejętność analizowania i interpretowania danych oraz skrupulatność w pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dokładność i skrupulatność w przeprowadzaniu rozliczeń, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

Miejsce pracy: TORUŃSKA 36, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • kierownik magazynu

    Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

    Kwidzyn, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Chcesz dołączyć do międzynarodowych struktur, a firma produkcyjna jest idealnym lub kolejnym, upragnionym krokiem w Twojej karierze zawodowej?Daj nam się poznać!oferujemyzatrudnienie w oparciu o umowę o pracęrealizację projektów dla światowych liderówefektywny onboardingpomoc opiekuna w okresie wdrożeniaelastyczny czas pracypakiet...