Lakiernik przemysłowy

1 tydzień temu

Holandia, Polska W&F Detacheringen Pełny etat

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w różnego rodzaju pracach związanych z końcową obróbką produktów ze stali ( piaskowanie, piaskowanie drobinkami szkła, cynkowanie a także  malowanie na mokro oraz sucho). Dzięki łączeniu fachowej wiedzy, dbałości o szczegóły oraz perfekcyjne wykonanie i wykończenie swoich produktów oferuje swoim klientom usługi wysokiej jakości. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie nie ma dla nich rzeczy niemożliwych do wykonania.

Głownie zajmują się produkcja dużych konstrukcji, miedzy innymi takich jak:

• podwozia do maszyn rolniczych

• ramy do doków załadunkowych

• mosty kolejowe

• kaptury na kolejkę górską

Obowiązki:

Praca polega na lakierowaniu produktów.

Wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie lakiernik przemysłowy

• wykształcenie techniczne

• dokładność i zaangażowanie

• otwartość oraz chęć zdobycia nowych umiejętności

• komunikatywna znajomość języka angielskiego

• umiejętność pracy w zespole

• prawo jazdy kategorii B

 Oferujemy:
• atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU,

• umowa na warunkach holenderskich oraz świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu   zatrudnienia w Holandii,

• zakwaterowanie spełniające normy w zakresie zakwaterowania pracowników zagranicznych, certyfikat SNF,

• transport z miejsca zakwaterowania do pracy,

• ubezpieczenie zdrowotne,

• opiekę polskojęzycznych konsultantów.

  • Lakiernik przemysłowy

    4 tygodni temu

    Holandia, Polska Covebo Work Office Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiska: Przygotowanie elementów do nałożenia powłoki lakierniczej: szlifowanie, odtłuszczanie Przygotowanie farb i sprzętu do lakierowania Nanoszenie powłok lakierniczych metodą 'na mokro' Wymagania: Doświadczenie na samodzielnym stanowisku lakiernika przemysłowego Komunikatywna znajomość j. angielskiego Prawo jazdy kat. B (mile widziany...

  • Lakiernik

    5 dni temu

    Holandia, PL Covebo Work Office Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowanie elementów do nałożenia powłoki lakierniczej: szlifowanie, odtłuszczanie Przygotowanie farb i sprzętu do lakierowania Nanoszenie powłok lakierniczych metodą "na mokro" WYMAGANIA: Doświadczenie na samodzielnym stanowisku lakiernika przemysłowego Komunikatywna znajomość j. angielskiego Prawo jazdy kat. B (mile...

  • Holandia, Bakhuizen, Polska Work Centre Sp. z o.o. Pełny etat

     Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.  Poszukujemy pracowników dla jednego z naszych klientów – profesjonalnie działającej firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem. Firma zatrudnia na stałe 18...