Manager zmiany w restauracji

2 miesięcy temu

Opole, Polska Sedulus Sp. z o.o. Pełny etat

Opis stanowiska

  • Podejmowanie codziennych decyzji
  • Rozwiązywanie problemów
  • Zarządzaniem pracą zespołową
  • Współpraca z pracownikami
  • Praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania stanowiska

  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Oferta skierowana do osób mieszkających w Opolu
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio w firmie
  • Wynagrodzenie 31,50 brutto/h
  • Dodatek nocny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • Możliwość nabycia kart sportowych MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich

Opiekunowie rekrutacji

Kręc Amanda

  • Opole, Polska LeasingTeam Group Pełny etat

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®,...