Pracownik magazynowy

3 dni temu

Dąbrowa Górnicza, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

Dla naszego klienta, lidera branży logistycznej poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • realizacja prac magazynowych (rozładunek, kompletacja, załadunek towaru)
  • zapewnienie terminowego dostarczenia towaru zgodnie z harmonogramem
  • obsługa skanera
  • dbałość o porządek na obiekcie

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • mile widziana znajomość obsługi programów magazynowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zakład
  • pracę w systemie zmianowym
  • wynagrodzenie 5175 zł brutto (stawka podstawowa + premia 15%)
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • możliwość skorzystania z karty Multisport oraz z ubezpieczenia na życie

  • Dąbrowa Górnicza, Polska GI Group Pełny etat

    Dla naszego klienta, lidera branży logistycznej poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik magazynowyMiejsce pracy: Dąbrowa GórniczaZadania: realizacja prac magazynowych (rozładunek, kompletacja, załadunek towaru)zapewnienie terminowego dostarczenia towaru zgodnie z harmonogramemobsługa skaneradbałość o porządek na obiekcie Wymagania: ...

  • Pracownik magazynu szkła

    4 miesięcy temu

    Dąbrowa Górnicza, Polska ManpowerGroup Sp. z o.o. Pełny etat

    Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i...