MALARZ / TAPECIARZ - OPŁACONA KWATERA

Znalezione w: Infopraca PL S2 - 1 tydzień temu

Niemcy Würzburg, Polska ImpactJob Pełny etat
ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Malowanie
  • Szpachlowanie
  • Tapetowanie
  • Gruntowanie
WYMAGANIA:
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza/pracownika budowlanego
  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie malarza/pracownika budowlanego (warunek konieczny)
  • PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego  (warunek konieczny)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14,15 euro brutto/godzina + 630 euro netto diety/każdy miesiąc)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

  • Malarz/tapeciarz- Rostock, Niemcy

    Rostock, Niemcy, Polska Ardna Sp. z o.o. Pełny etat

    Ardna Sp. z o.o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10768Poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisku: Malarz/tapeciarzMiejsce pracy: Rostock, NiemcyData rozpoczęcia: 29.04.2024 Pracodawca oferuje:·       Zatrudnienie: umowa o pracę na warunkach niemieckich·       Stawka godzinowa 14,00 € brutto·       15 euro...

  • MALARZE BEZ ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO

    Niemcy, Różne lokalizacje, Polska ImpactJob Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie i obróbka wstępna powierzchni pod malowanie Szpachlowanie  Malowanie ścian, sufitów, fasad i elewacji Tapetowanie WYMAGANIA: Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza/pracownika budowlanego Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie malarza/pracownika...

  • BLACHARZ SAMOCHODOWY

    Niemcy, Gersthofen, Polska ImpactJob Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż i demontaż podzespołów Naprawa powypadkowa nadwozi samochodowych Usuwanie wgnieceń WYMAGANIA:    • DOBRA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)    • Min. 2 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie blacharza samochodowego    • Prawo jazdy i własny samochód na...