ZASTĘPCA KIEROWNIKA CUKIERNI

3 tygodni temu

Opole, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0603

Obowiązki:

Nadzór nad produkcją wyrobów cukierniczych

Zapewnienie wysokiej jakości przygotowania i higieny wyrobów

Zarządzanie pracą zespołu na produkcji

Współpraca z Kierownikiem Cukierni

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • CUKIERNIK
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : Zapewnienie wysokiej jakości przygotowania i higieny wyrobów[Umiejętność 1] : Nadzór nad produkcją wyrobów cukierniczych

Miejsce pracy: Cygana 4, 45-131 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Opole, Polska Biedronka Pełny etat

    Poznaj nas i Twoje przyszłe obowiązki Lubisz kontakt z ludźmi i dynamikę pracy w handlu? Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Dołącz do zespołu Biedronki na stanowisko Zastępca Kierownika Sklepu w jednym z naszych 3400 sklepów. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami! Oferujemy: umowę o...