Spawacz do przyuczenia

4 dni temu

Holandia, Polska W&F Detacheringen Pełny etat

Spawanie różnych konstrukcji stalowych a także przyczepek, kominków ze stali czarnej.

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU,

• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,

• dobre warunki mieszkaniowe,

• transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,

• długoterminowe zatrudnienie,

• ubezpieczenie zdrowotne,

• darmowy kurs języka niderlandzkiego.

 Wymagania:

• chęć nauki,

• małe doświadczenie w spawaniu będzie dodatkowym atutem,

• doświadczenie w wykonywaniu rożnego rodzaju pracach ślusarskich,

• zaangażowanie.

  • Spawacz do przyuczenia

    4 tygodni temu

    Spawanie różnych konstrukcji stalowych a także przyczepek, kominków ze stali czarnej. Oferujemy:• atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU,• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,• dobre warunki mieszkaniowe,• transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,• długoterminowe zatrudnienie, •...

  • Holandia, PL Covebo Work Office Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Spawanie MAG 135 naczep ze stali czarnej Grubość materiału 5mm wzwyż Pozycje PB, PD i PG Praca na początek bez rysunku technicznego, możliwość przyuczenia do składania Praca na stanowisku samodzielnym WYMAGANIA: Doświadczenie w spawaniu stali czarnej minimum 2 lata Znajomość języka angielskiego Prawo jazdy kategoria B Nie...