Quality and Production Coordinator

2 miesięcy temu

Karczew, Polska ManpowerGroup Sp. z o.o. Pełny etat

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę

Zadania:

  • Zbieranie informacji o dostarczanych surowcach
  • Opracowywanie instrukcji kontroli jakości dostarczanych surowców na podstawie norm i warunków technicznych
  • Opracowywanie instrukcji kontroli procesów technologicznych wytwarzanych towarów
  • Ustalanie metod kontroli i pomiarów w całym ciągu technologicznym wytwarzanych towarów
  • Zapewnienie efektywności systemów zarządzania jakością
  • Koordynowanie opracowywania i przestrzegania procedur zarządzania jakością
  • Organizowanie i nadzorowanie szkoleń dla pracowników w zakresie zapewnienia jakości
  • Opracowywanie dokumentów do oceny gotowego produktu
  • Śledzenie jakości powstającego produktu w całej linii produkcyjnej
  • Zbieranie informacji zwrotnych od klientów na temat wad i niedociągnięć w gotowym produkcie
  • Zlecanie zewnętrznym podmiotom przeprowadzania testów i wydawanie opinii na temat jakości próbek
  • Współpraca z kierownikami działów produkcji i głównym technologiem w zakładzie
  • Zarządzanie działem kontroli jakości

Wymagania:

  • Doświadczenie w kontroli jakości lub pokrewnym obszarze w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość norm i warunków technicznych dotyczących surowców i procesów produkcyjnych
  • Umiejętność opracowywania instrukcji i procedur kontroli jakości
  • Zdolność do analizy danych i podejmowania decyzji na ich podstawie
  • Umiejętności organizacyjne i zarządzania zespołem
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Hybrydowy model pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa
  • Praca pełna wyzwań w dynamicznym, międzynarodowym środowisku w stale rozwijającej się spółce

  • Automatyk Specialist

    1 dzień temu

    Karczew, Mazovia, Polska Bunge Pełny etat

    Job Title: AutomatykLocation: KarczewCity: KarczewState: Mazowieckie (PL-MZ)Country: Poland (PL)Requisition Number: 35620Job SummaryWe are seeking a skilled Automatyk to join our team at Bunge. As an Automatyk, you will be responsible for ensuring the smooth operation of our production equipment and maintaining a safe working environment.Key...

  • Product Manager

    Karczew, Mazovia, Polska ManpowerGroup Sp. z o.o. Pełny etat

    Product ManagerManpowerGroup Sp. z o.o. is a global company with over 70 years of experience, operating in 82 countries. In Poland, we have been present since 2001 and currently have almost 35 branches across the country. Our goal is to open up new opportunities for candidates, help them find a job that matches their qualifications and experience. Contact us...