Monter fasad/dociepleń

3 tygodni temu

Francja CosneCourssurLoire, Polska HRBC GROUP SP. z o.o. Pełny etat

Zadania:

  • montaż izolacji termicznej (styropian+ siatka + tynk)
  • montaż fasad/bardaży drewnianych lub metalowych
  • praca na wysokości powyżej 3 m
  • praca w ekipie polsko-francuskiej
  • przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • wynagrodzenie ok. 2395€ za 178h, 2500€ za 189h
  • darmowe zakwaterowanie
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji (50-100€)
  • możliwość otrzymania zaliczki, już po tygodniu pracy
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

  • Francja, okolice Grenoble, Polska ATERIMA WORK FR Pełny etat

    Co będziesz robić? montaż zewnętrznej izolacji termicznej (styropian) malowanie elewacji montaż / demontaż rusztowań niezbędnych do wykonania pracy Czego oczekujemy? doświadczenie na podobnym stanowisku dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz badania wysokościowe na podstawie naszego skierowania Co oferujemy? legalne zatrudnienie na...

  • Francja, region Bretania, Polska ATERIMA WORK FR Pełny etat

    Co będziesz robić?montaż płyt g-k z dociepleniem wewnętrznym (tzw. doublage)Czego oczekujemy? min. 3 lata doświadczenia w zawodzie dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od maja 2024 mile widziana podstawowa znajomość j. francuskiego prawo jazdy kat. B badania lekarskie na podstawie naszego skierowania Co oferujemy? legalne zatrudnienie na...

  • Monter fasad/izolacji

    4 tygodni temu

    Francja, Clermont-Ferrand, Polska HRBC GROUP SP. z o.o. Pełny etat

    docieplanie budynków  montaż drewnianej deski obiciowej (bardage) praca na wysokości, na rusztowaniach, na zwyżkach prace ogólnobudowlane przestrzeganie przepisów BHP  Oferujemy: legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i...