OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI LUB MINIKOPARKI

3 tygodni temu

Mielec, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0784

Obowiązki:

Robotnik budowlany
Praca na terenie Mielca i okolic
Możliwa praca na terenie województwa podkarpackiego

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane doświadczenie, uprawnienia do obsługi koparko-ładowarka lub minikoparki

Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Mielec, Polska Kronospan Pełny etat

    Opis stanowiska Nazwa stanowiska Operator ładowarki/ Loader Operator (Dobroszyce) K/M Rodzaj zatrudnienia Pełny etat O nas Firma Silva Sp. z zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Twój zakres obowiązków: •Obsługa ładowarki i rębaka...

    Opis stanowiska Nazwa stanowiska Operator ładowarki/ Loader Operator (Strzelce Opolskie) K/M Rodzaj zatrudnienia Pełny etat O nas Firma Silva Sp. z zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Twój zakres obowiązków: • Obsługa ładowarki i...