Pracownik produkcji | Pilawa | 4500

Znalezione w: Infopraca PL S2 - 1 tydzień temu

Garwolin, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

Szukasz pierwszej pracy, a może masz już pierwsze doświadczenia związane z produkcją? Jeśli TAK, koniecznie aplikuj na tą ofertę

Poszukujemy osób do pracy na produkcji w branży chemicznej w Pilawie.

Czym się będziesz zajmować?

Obsługą urządzeń produkcji, nadzorowaniem pracy urządzeń etykietujących, kontrolą jakości gotowych produktów, czyszczeniem maszyn

Czego wymagamy?

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 2- lub 3-zmianowym
  • Chęci do zdobycia nowego doświadczenia
  • Odpowiedzialności

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez Gi Group
  • Wynagrodzenie podstawowe 4500 zł brutto
  • Premię miesięczną do 20% wynagrodzenia
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie na życie
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Zniżki na produkty firmowe

  • Pracownik produkcji

    Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

    Garwolin, Polska ASISTWORK SP. Z O.O. Pełny etat

    Obowiązki:obsługa linii produkcyjnejustawianie linii produkcyjnej wg zleconych parametrów i synchronizacja zespołówzaopatrzenie maszyny w surowiec i nadzór automatycznego wykładania produktóworganizacja pracy personelowi pomocniczemunadzór nad personelem pomocniczymmetkowanie i odstawianie palet z produktami na miejsce odkładcze...

  • Produkcja i pakowanie kosmetyków

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 2 tygodni temu

    Garwolin, Polska Human Pro Logistics Sp. z o.o. Pełny etat

    Produkcja i pakowanie kosmetykówTwój zakres obowiązków pakowanie kosmetyków dbanie o jakość wytwarzanych produktów praca przy linii produkcyjnej: pakowanie, etykietowanie kosmetyków (zaginanie kartoników, zamykanie pudełek, wkładanie...

  • Operator Maszyn

    Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu

    Garwolin, Polska KGL S.A. Pełny etat

    Twój zakres obowiązków: wsparcie procesu produkcji poprzez wykonywaniu prac około-produkcyjnych: paletowanie i owijanie kartonów, porządek na hali produkcyjnej po przeszkoleniu i awansie – obsługa maszyn produkcyjnych prowadzenie dokumentacji produkcyjnej bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz...