PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

1 miesiąc temu

Strzelce Opolskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0750

Obowiązki:

Pomoc w pracach murarskich, zbrojarskich, ciesielskich, wykończeniowych, montażowych (praca na terenie województwa opolskiego)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • DOŚWIADCZENIE

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane umiejętności zbrojarskie (ciesielskie) murarskie. Wymagane doświadceznie przy pracach budowlanych, wznoszeniu obiektów.

Miejsce pracy: BRACI PRANKEL 1, 47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.adamietz.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Strzelce Opolskie, Polska ADAMIETZ Sp. z o. o. Pełny etat

    Pomoc w pracach murarskich, zbrojarskich, ciesielskich, wykończeniowych, montażowych (praca na terenie województwa opolskiego)Inne wymaganiaMile widziane umiejętności zbrojarskie (ciesielskie) murarskie. Wymagane doświadceznie przy pracach budowlanych, wznoszeniu obiektów.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze...

  • Opole, opolskie, opolskie, Polska SPIE Building Solutions Sp. z o.o. Pełny etat

    Technik Złota Rączka - Serwis Mobilny (K/M)Miejsce pracy: OpoleTwój zakres obowiązkówdrobne prace naprawcze instalacji: elektroenergetycznej, wodnej lub kanalizacyjnej;czynności konserwacyjne urządzeń i wyposażenia biurowego;czynności remontowe oraz drobne prace ogólnobudowlane, stolarskie, ślusarskie;diagnozowanie i usuwanie awarii oraz...