Zobacz więcej Upadek

ROBOTNIK GOSPODARCZO-PORZĄDKOWY

1 miesiąc temu

Gdańsk, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/5073

Obowiązki:

Prace porządkowo - gospodarcze na zewnątrz i wewnątrz przedszkola/utrzymanie budynku i terenu wokół w czystości. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 11:00-19:00.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • punktualność, zaangażowanie, solidność.

Miejsce pracy: Komandorska 77, 80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Mamy inne aktualne oferty pracy związane z tym obszarem, które można znaleźć poniżej

  • Gdańsk, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/5073Obowiązki:Prace porządkowo - gospodarcze na zewnątrz i wewnątrz przedszkola/utrzymanie budynku i terenu wokół w czystości. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 11:00-19:00.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:punktualność, zaangażowanie, solidność.Miejsce pracy:...