PRACOWNIK PRZY NAPRAWIE BETONU

3 tygodni temu

Różne lokalizacje Holandia, Polska Euro Work Pełny etat

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRZY NAPRAWIE BETONU- konserwacja i renowacja konstrukcji betonowych

Miejsce pracy: Różne lokalizacje (Holandia)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Czas trwania projektu: 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku odpowiedzialny będziesz za naprawę betonowych konstrukcji oraz podłoża. Praca obejmuje różnorodne czynności związane z konserwacją i renowacją betonu

Obowiązki:

·      Naprawa betonowych konstrukcji zgodnie z wytycznymi

·      Pokrywanie podłoża i wykonywanie innych prac związanych z renowacją i konserwacją betonu

Co możemy Ci zaoferować?

·      Wynagrodzenie w wysokości 550.00€ netto tygodniowo (po odliczeniu kosztów zakwaterowania oraz ubezpieczenia)

·      Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym oraz ubezpieczenie zdrowotne

·      Możliwość wynajmu samochodu służbowego

·      Pracę w systemie 1-zmianowym z realną gwarancją godzin 36-40 tygodniowo

·      Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

·      Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

·      Możliwość długotrwałej współpracy przy sprawdzeniu się na stanowisku

·      Pracę w oparciu o umowę o pracę na warunkach holenderskich

·      Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

  • Holandia, Lemmer, Polska Work Centre Sp. z o.o. Pełny etat

     Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.  Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników betoniarni. Praca odbywa się w zróżnicowanym stanowisku, codziennie zmieniając zadania, mimo że produkt...

  • Holandia, Polska W&F Detacheringen Pełny etat

     Pracownik prac wykończeniowych / prefabrykatów betonowych Aktualnie dla naszego zleceniodawcy, producenta prefabrykatów betonowych prowadzimy rekrutacje na stanowisko: pracownik produkcji oraz prac wykończeniowych Obowiązki: wylewanie form prefabrykatów, uzbrajanie betonowych elementów prace związane w wykończeniem powierzchni produktu tj. ,...

  • Cieśla szalunkowy

    Holandia, Groningen, Polska Covebo Work Office Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiska: Budowa nowych domów od podstaw: fundamenty, szalunki, ściany systemowe Instalowaniu szalunków i układaniu szerokich podłóg z płyt Wylewanie betonu Wymagania: Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) Doświadczenie w pracy na stanowisku cieśli szalunkowego w Holandii Prawo jazdy kat....