MONTER/SKŁADACZ OKIEN

1 tydzień temu

Gdańsk, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/5967

Obowiązki:

Montaż i składanie okien i drzwi na hali produkcyjnej. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na danym stanowisku.

Miejsce pracy: Limbowa 12, 80-175 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: - CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Monter okien

    2 tygodni temu

    Gdańsk, Pomerania, Polska P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk Pełny etat

    Opis oferty pracyW związku z dużym zapotrzebowaniem na nowych projektach zatrudnimy doświadczonych monterów fasad oraz pomocników na projekty w Holandii, Belgii i Niemczech.Oferujemy:- Atrakcyjną stawkę godzinową- Dojazd do/z miejsca pracy- Możliwość zakwaterowania- Dużą ilość godzin- Ciągłość w zatrudnieniu przy kolejnych...

    4 tygodni temu

    Gdańsk, Polska P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk Pełny etat