MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

3 tygodni temu

Wola Dalsza, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0405

Obowiązki:

Naprawa samochodów osobowych i dostawczych.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagany staż pracy min. 6 miesięcy.Praca w godzinach 8:00 - 16:00.

Miejsce pracy: 37-100 Wola Dalsza 369, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Wola Dalsza, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/0479Obowiązki:Naprawa samochodów osobowych i dostawczych.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Wymagany staż pracy min. 6 miesięcy.Praca w godzinach 8:00 - 16:00.Miejsce pracy: 37-100 Wola Dalsza 369, powiat: łańcucki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane...

  • Wagowy / -a

    4 tygodni temu

    Stalowa Wola, Polska STRABAG Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów Pełny etat

    Aufgaben ważenie przyjeżdżających na plac budowy pojazdów ważenie wyjeżdżających z placu budowy pojazdów sprawdzanie zgodności wagi pojazdów z dokumentami przewozowymi dokumentowanie wyników ważenia w systemie informatycznym lub ręcznie kierowanie ruchem pojazdów na wagach dbanie o bezpieczeństwo osób i mienia podczas ważenia ...

  • Zduńska Wola, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/0210Obowiązki:obsługa ciągnika rolniczego w celu wykonywania prac związanych z porządkowaniem ulic, chodników i ciągów pieszo-rowerowych (odśnieżanie, zamiatanie, koszenie traw)Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:- praca w godz....