SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ

Znalezione w: Infopraca PL S2 - 1 tydzień temu

Choroszcz, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0707

Obowiązki:

Rozliczanie delegacji kierowcow w firmie transportowej
Praca w Choroszczy w godzinach 8-16

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • -znajomość obsługi urządzeń biurowych-obsługa MS OFFICE

Miejsce pracy: Warszawska 21, 16-070 Choroszcz, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.leosped.eu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Specjalista ds. eksportu

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 1 dzień temu

    Choroszcz, Polska Schody-Chudziński Piotr Chudziński Pełny etat

    Specjalista ds. eksportuTwój zakres obowiązków Aktywne poszukiwanie klientów B2B na rynku europejskim Kompleksowa obsługa klienta oraz planowanie dostaw Obsługa zamówień - ofertowanie, przyjmowanie zamówień, kontrola ich realizacji ...