OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

3 dni temu

Niemcy, Polska MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o. Pełny etat

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1)

 Lider wśród Pracodawców na Dolnym Śląsku, dla swoich Klientów z Niemiec poszukuje Pracowników na stanowisko:

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ  - BEZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Zatrudniamy ponad 850 Osób. Dołącz do NAS.

 Kontrahent to  firma zajmujjąca się produkcją wyrobów metalowych , komponentów dla innych firm

Zakres prac:

Prasy Krawędziowe w firmie:

MENGELE HB 130
MENGELE HB 175

Sterownik   CYBELEC

-programowanie i ustawianie pras krawędziowych CNC
-Składanie i gięcie prostych i złożonych części z blachy zgodnie z rysunkami technicznymi
-Kontrola jakości
-Przeprowadzanie konserwacji i drobnych prac serwisowych

Pracownik zostanie na miejscu szczegółowo przeszkolony.

Oczekujemy:

 - chęci do pracy i zaangażowania,

- dyspozycyjności,

- własnego auta na wyjazd

- doświadczenia min. 1-2 lat NA PRASACH KRAWĘDZIOWYCH

- Język niemiecki nie jest wymagany

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

 - Stawkę 18,00 Euro/h Brutto /

-zorganizowane zakwaterowanie,

-polską umowę o pracę tymczasową,

-dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,

-możliwość otrzymania zaliczki,

-dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,

-klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,

-możliwość długoterminowej współpracy,

-opiekę ze strony biura polskiego,

-świadczenia Kindergeld,

  • Niemcy, Kassel, Polska SILVERHAND Pełny etat

     Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne...

  • Niemcy, Frankfurt am Main, Polska SILVERHAND Pełny etat

  • Niemcy, Berlin, Polska EastGate Recruitment Pełny etat

     obowiązki:Obsługa, ustawianie i czyszczenie prasy drukarskiej długotrwała niemiecka umowa o pracę wynagrodzenie 2 800 Euro netto miesięcznie Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV  na adres mailowyw temacie prosimy wpisać "Drukarz operator maszyny drukarskiej Niemcy "

    Miejsce pracy: Niemcy -   Lennestadt lub GünzburgObowiązki:praca na maszynach: Amada 50tn, Warcom Futura, Aliko Tandem, 2x320 tn, 2x 3,1m), grubość stali 3-25 mlOferujemy:  długotrwała niemiecka umowa o pracę  wynagrodzenie Minimum 14,00 € brutto za godzinę + 50 € netto diety dziennej zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę płatne 350...