Office Coordinator

Znalezione w: Infopraca PL S2 - 1 tydzień temu

Katowice, Polska HAYS Pełny etat
Katowice
NR REF.: 1185418

W związku z rozwojem naszego międzynarodowego klienta poszukuję osoby na stanowisko: Office Coordinator.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku administracyjnym/recepcyjnym,
  • Angielski B2,
  • Silne umiejętności komunikacyjne i dbałość o szczegóły,
  • Silne umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i zdolności analityczne,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
Obowiązki:
  • Wsparcie administracyjne w całej organizacji
  • Działalność recepcji obejmująca dystrybucję korespondencji i przekierowywanie połączeń telefonicznych
  • Zarządzanie materiałami biurowymi
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi wszystkich pracowników, partnerów biznesowych i gości.
  • Rejestracja faktur w systemie Coupa
  • Koordynowanie kursów językowych
  • Organizowanie i planowanie spotkań i wydarzeń
Oferta:
  • Pierwsza umowa na 2 miesiące,
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa, dodatki do lunchu.

Jeśli jesteś zainteresowany tą rolą, kliknij „aplikuj teraz”, aby przesłać CV, lub zadzwoń do nas już teraz.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Marketing Operations Coordinator

    Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

    Katowice, Polska zondacrypto Pełny etat

    Marketing Operations Coordinator at zondacrypto | softgarden View job here About us zondacrypto is the largest cryptocurrency exchange in Central and Eastern Europe. It is also a company created by creative people who believe that cryptocurrencies and...

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 2 tygodni temu

    Katowice, śląskie, Polska Orion Software Pełny etat

    We're on the hunt for a Marketing Operations Coordinator to join our dynamic team of 5 members. This role is the heartbeat of our marketing team, keeping things running smoothly and making sure our ideas turn into reality. As sponsors of Juventus, Raków Częstochowa and Tour de Pologne, we offer an exciting opportunity to be part of a global brand with...