Sprzedawca w punkcie piekarniczo-cukierniczym

5 dni temu

Wrocław, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży piekarniczo-cukierniczej Bakery LUCA POLONIA.

W związku z otwarciem nowej sieci punktów sprzedaży wyrobów piekarniczych we Wrocławiu, poszukujemy kasjerów-sprzedawców.

Zadania:

  • obsługa Klienta w punkcie piekarniczo-cukierniczym
  • obsługa kasy fiskalnej
  • zapewnienie jakości sprzedaży

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane doświadczenie w punktach gastronomicznych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 6-14; 14-22

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie 6500 zł brutto + premie
  • pakiet szkoleń
  • zniżki na produkty firmowe
  • Lokalizacja - Wrocław Śródmieście

  • Wrocław, Polska GI Group Pełny etat

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży piekarniczo-cukierniczej Bakery LUCA POLONIA.W związku z otwarciem nowej sieci punktów sprzedaży wyrobów piekarniczych we Wrocławiu, poszukujemy kasjerów-sprzedawców. Zadania:obsługa Klienta w punkcie piekarniczo-cukierniczymobsługa kasy fiskalnejzapewnienie jakości sprzedaży Wymagania:...

  • Sprzedawca - Wrocław

    1 miesiąc temu

    Wrocław, Polska GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. Pełny etat

    Grupa Familijna od ponad 33 lat łączy tradycję z nowoczesnością. W swojej pracy stosujemy podejście skoncentrowane na klienta oraz jego potrzeby, a bogate doświadczenie pozwala nam precyzyjnie na te potrzeby odpowiadać. Dostarczamy wysokiej jakości produkty ze świadomością, że lokalizacja w samym centrum Doliny Baryczy zobowiązuje. Naszą dumą...

    2 tygodni temu