KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Znalezione w: Infopraca PL S2 - 7 dni temu

Kielce, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0650

Obowiązki:

wg. stanowiska

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. C + E

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania:prawo jazdy C+E, doświadczenie w pracy jako kierowca, karta do tachografu, aktualne uprawnienia, pozytywne nastawienie do pracy.Opis stanowiska:praca w transporcie krajowym od poniedziałku do piątku, jazda w pojedynczej obsadzie, praca na zestawie ciągnik + firana, często powtarzalne trasy.Oferujemy:stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, terminowe wypłaty wynagrodzenia, przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy, praca pod spedytorem zatrudnionym w firmie, zadbany i technicznie sprawy sprzętu, ubezpieczenie grupowe dla chętnych.Wszystkich szczegółowych informacji udzielę telefonicznie lub na spotkaniu.

Miejsce pracy: Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego "Wilka" 150, 25-669 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty