CIEŚLA

Znalezione w: Infopraca PL S2 - 6 dni temu

BuskoZdrój, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0189

Obowiązki:

Wykonywanie prac ciesielskich, tradycyjnych i szalunków systemowych. Praca w godzinach 7:00-15:00, na terenie woj. świętokrzyskiego (Busko-Zdrój)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Wymagania pożądane:

Zawód:

  • Cieśla*

Pozostałe wymagania:

  • Wymagana umiejętność pracy na szalunkach systemowych i znajomość prac ciesielskich. Mile widziane doświadczenie .

Miejsce pracy: 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Cieśla

    Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu

    Jastrzębie-Zdrój, Polska Banimex Pełny etat

    Wymagania: Doświadczenie na stanowisku cieśli min 2 lata, Umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana, Doświadczenie w pracy z rusztowaniami i dekowaniami systemowymi, Umiejętność obsługi elektrycznych oraz spalinowych narzędzi budowlanych. Możliwość zatrudnienia całej brygady.   Zakres obowiązków: Wykonywanie prac w zakresie...

  • Cieśla / zbrojarz - brygadzista

    Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

    Rabka-Zdrój, Polska Strabag Sp. z.o.o. Dyrekcja Budownictwa Kolejowego Pełny etat

    Aufgaben współpraca z kierownictwem budowy prowadzenie prac zbrojarskich i ciesielskich nadzór nad grupą przy wykonywaniu powierzonych zadań Qualifikationen doświadczenie w branży mostowej (min. 2 lata) czytanie dokumentacji wykonawczej mile widziane uprawnienia na maszyny/urządzenia budowlane (np. operator koparko-ładowarki,...