MASARZ-WYKRAWACZ -RZEŹNIK PRZETWÓRSTWO MIĘSA

Znalezione w: Infopraca PL S2 - 2 tygodni temu

Dębica, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0589

Obowiązki:

PRACE ZWIĄZANE Z OBRÓBKĄ MIĘSA

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO ZAWODU

Miejsce pracy: FABRYCZNA 2A, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: BRAK DANYCH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.zaczyk.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ

    Numer oferty: StPr/24/0590Obowiązki:PRACE ZWIĄZANE Z OBRÓBKĄ MIĘSAWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO ZAWODU.Miejsce pracy: FABRYCZNA 2A, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: BRAK DANYCHSposób...

  • OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA MIĘSA

    Znalezione w: Infopraca PL S2 - 3 tygodni temu

    Numer oferty: StPr/24/0623Obowiązki:MONITOROWANIE PRZEBIEGU PROCESÓW FERMENTACJI, WĘDZENIA, SUSZENIA I OBRÓBKI TERMICZNEJ PRODUKTÓW. PRZEWOŻENIE KIEŁBAS NA WÓZKACH WĘDZARNICZYCH WINDAMI OSOBOWO-TOWAROWYMI NA KOMORY WĘDZARNICZE, SUSZARNICZE, PARZELNICZE, OBSŁUGA KOMÓR.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: KSIĄŻECZKA...