Asystent działu Kadr i Administracji

1 miesiąc temu

Gliwice, Polska Roca Polska Pełny etat
Wymagania:
  • Zainteresowanie pracami biurowymi,
  • Status studenta bądź ucznia,
  • Dyspozycyjność do pracy w siedzibie Firmy w Gliwicach minimum 3 dni w tygodniu,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dokładność,
  • Sumienność,
  • Rzetelność,
  • Komunikatywność.
Zakres obowiązków:
  • Porządkowanie i archiwizacja dokumentacji,
  • Przygotowywanie pism i raportów,
  • Obsługa sekretariatu (zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, obsługa gości, organizacja spotkań firmowych wewnętrznych i zewnętrznych itp.),
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowego,
  • Przygotowywanie prezentacji,
  • Obsługa pracowników.

  • asystent w dziale kadr

    4 tygodni temu

    Gliwice, Silesia, Polska Randstad Pełny etat

    Szukasz miejsca by zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze HR? Ukończyłaś/eś studia w tym obszarze i chcesz zdobyć doświadczenie potrzebne na rynku pracy? Świetnie się składa Poszukujemy kandydatów na stanowisko asystenta w dziale kadr. To stanowisko jest idealne dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją karierę w obszarze HR i chciałby zdobywać...

    Gliwice, Polska Randstad Pełny etat

    Szukasz miejsca by zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze HR? Ukończyłaś/eś studia w tym obszarze i chcesz zdobyć doświadczenie potrzebne na rynku pracy? Świetnie się składa! Poszukujemy kandydatów na stanowisko asystenta w dziale kadr. To stanowisko jest idealne dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją karierę w...

  • Gliwice, Polska Heidelberg Materials Pełny etat

    Heidelberg Materials to lider w produkcji cementu w Polsce i jeden z największych producentów betonu towarowego i kruszyw. Poszukujemy kandydatów do pracy w spółce Górażdże Cement na stanowisku: Specjalista ds. Administracji i Sprzedaży (umowa na zastępstwo) Miejsce pracy: WBT Gliwice Co będzie należeć do Twoich obowiązków?: ...