operator produkcji

Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu

OleÅnica, Polska Randstad Pełny etat

Praca na produkcji przy obsÅudze maszyn â od zaraz

Zarabiaj nawet 5600 zÅ i wiÄcej

Stabilne warunki, dobre wynagrodzenie i atmosfera do pozazdroszczenia.

 ZgÅoÅ siÄ do nas. Powiemy Ci dlaczego warto.

Lokalizacja: OleÅnica - tylko 3 min od dworca PKPoferujemy

  • realne wynagrodzenie 5600 zÅ brutto i wiÄcej
  • umowÄ o pracÄ
  • stabilne warunki zatrudnienia i super atmosferÄ w pracy
  • możliwoÅÄ dÅugofalowej wspóÅpracy
  • pracÄ od zarazzadania
    • obsÅuga maszyn produkcyjnych
    • przygotowanie surowcówoczekujemy
      • super, jeÅli masz podobne doÅwiadczenie, ale nie jest to konieczne
      • gotowoÅci do pracy w systemie 12h (2 dni pracy x 2 dni wolne)

        Agencja zatrudnienia â nr wpisu 47

        ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

        doÅwiadczenie

        0-6 miesiÄcy

  • Operator ekstruzji

    Znalezione w: beBee S PL - 2 tygodni temu

    Oleśnica, Polska Randstad Pełny etat

    Stała praca w Oleśnicy!Poszukiwany Operator produkcji z doświadczeniemPracuj 16 dni w miesiącu i zarabiaj do 5810 zł bruttoZapraszamy do aplikowania  oferujemywynagrodzenie do 5810 zł bruttoumowę o pracę -> stabilne warunki zatrudnieniapracę od poniedziałku do piątku -> wolne weekendyszkolenia przeprowadzane...