Dyrektor Salonu

2 tygodni temu

Lublin, Lubelskie, Polska Lpp Spółka Akcyjna Pełny etat

Stacjonarnie prezentujemy kolekcje Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay w blisko 30 krajach. W LPP doceniamy pracowników, którzy zapewniają wysoki poziom obsługi klienta, atrakcyjną ekspozycję produktów i sprawną realizację procesów.

OBOWIĄZKI:

  • Kompleksowe zarządzanie salonem
  • Praca z produktem zgodnie ze standardami i wynikami sprzedaży
  • Realizacja planu sprzedaży i innych KPI
  • Budowanie i motywowanie zespołu
  • Profesjonalna obsługa klienta

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Pasja do mody i pracy z produktem
  • Umiejętność motywowania i osiągania celów
  • Elastyczność i dynamika w działaniu
  • Komunikatywność w języku angielskim
  • Wyższe wykształcenie (dodatkowy atut)

OFERTA:

  • Umowa o pracę (bez okresu próbnego)
  • Praca w branży modowej
  • Przyjazna atmosfera w zespole
  • Bony zniżkowe na zakupy w salonach LPP
  • Program wsparcia heLPP (psychologiczny, finansowy, prawny)
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Szkolenia i rozwój zawodowy w Centrali
Koncentrujemy się na Twoim potencjale

Aplikuj nawet jeśli brakuje Ci doświadczenia, szukasz pierwszej pracy lub nie możesz pracować na pełny etat - zobaczmy, jak możemy wspólnie działać.

Czekamy niecierpliwie na Twoją aplikację

  • Dyrektor Salonu

    4 tygodni temu

    Lublin, Polska Lpp Spółka Akcyjna Pełny etat

    Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay - kolekcje naszych pięciu marek prezentujemy stacjonarnie już w blisko 30 krajach! Sprawne funkcjonowanie salonów sprzedaży LPP nie byłoby możliwe bez pracowników dbających o wysoki poziom obsługi klienta, atrakcyjną ekspozycję produktów oraz wszystkie procesy okołosprzedażowe.Dyrektorodpowiada za...

    1 miesiąc temu