Planista produkcji

2 tygodni temu

Lublin, Lubelskie, Polska Coberon Sp. z o.o. Pełny etat

Dzień dobry,

aktualnie dla klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Planista produkcji (offset)

Lokalizacja: Lublin

Zadania:

  • Koordynowanie planowania realizacji zleceń produkcyjnych.
  • Utrzymywanie ciągłości produkcji (planowanie produkcji, zaopatrzenia, kontrola stanów magazynowych itd.).
  • Udoskonalanie procesów występujących w planowaniu produkcji.
  • Bieżąca kontrola i korekta realizacji planów produkcyjnych.
  • Analiza i raportowanie odchyleń wykonania planów produkcyjnych.
  • Aktualizacja danych w systemie.
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Znajomość procesów produkcyjnych.
  • Wiedza z zakresu planowania procesu produkcji na poszczególnych maszynach.
  • Znajomość zarządzania poprzez cele – stawianie, kontrola realizacji, rozliczenie.
  • Praktyczna umiejętność zarządzania projektami.
  • Znajomość systemów (SAP, ERP).
  • Wiedza z zakresu wdrożenia KPI – umiejętność pomiaru i analizy kluczowych wskaźników wydajności.
  • Znajomość metod raportowania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pozytywną atmosferę.
  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie.

  • Planista produkcji

    4 tygodni temu

    Lublin, Polska Coberon Sp. z o.o. Pełny etat

    Dzień dobry, aktualnie dla klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Planista produkcji (offset)Lokalizacja: Lublin  Zadania:Koordynowanie planowania realizacji zleceń produkcyjnych.Utrzymywanie ciągłości produkcji (planowanie produkcji, zaopatrzenia, kontrola stanów magazynowych itd.).Udoskonalanie procesów występujących w...

    2 miesięcy temu

  • Analityk systemu ERP

    Lublin, Polska COMARCH Pełny etat

    Comarch APS to system, który pozwala na zaawansowane planowanie produkcji. Dzięki niemu, managerowie produkcji, a także planiści mogą optymalizować harmonogram produkcji, wykorzystując do tego dostępne zasoby. Nasze rozwiązanie przynosi firmom wiele korzyści: obniżenie kosztów produkcji, wzrost wydajności produkcji oraz wzrost poziomu...