Planista produkcji

4 tygodni temu

Lublin, Polska Coberon Sp. z o.o. Pełny etat

Dzień dobry,

aktualnie dla klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Planista produkcji (offset)

Lokalizacja: Lublin

Zadania:

  • Koordynowanie planowania realizacji zleceń produkcyjnych.

  • Utrzymywanie ciągłości produkcji (planowanie produkcji, zaopatrzenia, kontrola stanów magazynowych itd.).

  • Udoskonalanie procesów występujących w planowaniu produkcji.

  • Bieżąca kontrola i korekta realizacji planów produkcyjnych.

  • Analiza i raportowanie odchyleń wykonania planów produkcyjnych.

  • Aktualizacja danych w systemie.

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Znajomość procesów produkcyjnych.

  • Wiedza z zakresu planowania procesu produkcji na poszczególnych maszynach.

  • Znajomość zarządzania poprzez cele – stawianie, kontrola realizacji, rozliczenie.

  • Praktyczna umiejętność zarządzania projektami.

  • Znajomość systemów (SAP, ERP).

  • Wiedza z zakresu wdrożenia KPI – umiejętność pomiaru i analizy kluczowych wskaźników wydajności.

  • Znajomość metod raportowania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Pozytywną atmosferę.

  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie.

  • Planista produkcji

    2 tygodni temu

    Lublin, Lubelskie, Polska Coberon Sp. z o.o. Pełny etat

    Dzień dobry, aktualnie dla klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Planista produkcji (offset)Lokalizacja: Lublin Zadania:Koordynowanie planowania realizacji zleceń produkcyjnych.Utrzymywanie ciągłości produkcji (planowanie produkcji, zaopatrzenia, kontrola stanów magazynowych itd.).Udoskonalanie procesów występujących w...