Inżynier Elektryk

2 tygodni temu

Mielec podkarpackie, podkarpackie, Polska Kronospan Mielec Sp. z o.o. Pełny etat
Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Opiekę mentora podczas wdrożenia
System nagród miesięcznych
Dodatek frekwencyjny – co miesiąc
Program poleceń pracowniczych
Podnoszenie kwalifikacji ( zdobywanie nowych umiejętności ) poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
Ubezpieczenia grupowe

Zadania:

Zapewnienie niezawodnego i bezprzerwowego funkcjonowania sieci SN w zakładzie
Koordynacja działań oraz czynności łączeniowych z zewnętrznym dostawcą energii elektrycznej
Zapewnienie niezawodnego i bezprzerwowego funkcjonowania sieci NN w zakładzie
Znajomość, kontrola nastaw i nadzór nad funkcjonowaniem zabezpieczeń elektrycznych
Planowanie modernizacji i optymalizacji sieci elektroenergetycznej
Udział w projektach inwestycyjnych
Nadzór nad budową oraz eksploatacją instalacji fotowoltaicznych
Rozliczanie instalacji fotowoltaicznych
Kontrola dostaw oraz rozliczanie zużycia energii elektrycznej oraz pozostałych mediów energetycznych
Analiza kosztów energii oraz optymalizacja jej zużycia
Opracowywanie harmonogramów oraz przeprowadzanie remontów urządzeń i sieci elektroenergetycznych

Oczekujemy:

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryka, elektrotechnika, elektroenergetyka, eksploatacja i zabezpieczenia sieci, napędy )
Umiejętność posługiwaniu się dokumentacją techniczną, zwłaszcza czytanie schematów elektrycznych
Świadectwa kwalifikacyjne D i E elektryczne
Znajomość i doświadczenie w pracy z urządzeniami SN do min. 15kV
Znajomość zabezpieczeń elektrycznych
Znajomość programu EPLAN, wskazana AUTOCAD
Podstawy programowania sterowników PLC
Doświadczenie w pracy w zespole
Samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

  • Inżynier Elektryk

    6 godzin temu

    Mielec, Polska Kronospan Pełny etat

    Inżynier Elektryk Miejsce pracy: Mielec Twój zakres obowiązków Zapewnienie niezawodnego i bezprzerwowego funkcjonowania sieci SN w zakładzie Koordynacja działań oraz czynności łączeniowych z zewnętrznym dostawcą energii elektrycznej Zapewnienie niezawodnego i bezprzerwowego funkcjonowania sieci NN w zakładzie Znajomość, kontrola nastaw i...

  • Mielec, Polska Kronospan Pełny etat

    Opis stanowiska Nazwa stanowiska Inżynier Elektryk/ Electric Engineer Rodzaj zatrudnienia Pełny etat O nas Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i...