Zobacz więcej Upadek

Ratownik wodny

1 miesiąc temu

Jarosławiec pow sławieński zachodniopomorskie, PL Health Resort & Medical Spa Panorama Morska Pełny etat
Opis stanowiska:

praca stała lub sezonowa NAD MORZEM
nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku
udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach
Wymagania:

aktualne kwalifikacje
komunikatywność
opanowanie
umiejętność pracy w zespole
szybkość w podejmowaniu decyzji
wysoka kultura osobista
Oferujemy:

praca zmianowa
atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju

Zapewniamy możliwość zakwaterowania.

Mamy inne aktualne oferty pracy związane z tym obszarem, które można znaleźć poniżej

  • Ratownik Wodny

    3 tygodni temu

    Wręcza (pow. żyrardowski), Polska Park of Poland - park wodny Suntago Pełny etat

    Ratownik WodnyMiejsce pracy: Wręcza (pow. żyrardowski)Twój zakres obowiązkówzapewnienie bezpieczeństwa gości przebywających w basenach i na zjeżdżalniach znajdujących się na terenie parku wodnego Suntagostała obserwacja wyznaczonego obszaru wodnegoniezwłoczne reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocypodejmowanie akcji ratowniczej oraz...

  • Ratownik wodny

    Jarosławiec (pow. sławieński, Polska Health Resort & Medical Spa Panorama Morska Pełny etat

    Opis stanowiska:praca stała lub sezonowa NAD MORZEMnadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparkuudzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach Wymagania:aktualne kwalifikacjekomunikatywnośćopanowanieumiejętność pracy w zespoleszybkość w podejmowaniu decyzjiwysoka kultura osobista Oferujemy:praca zmianowaatrakcyjne zarobki z możliwością...

    Jarosławiec, Lubelskie, Polska Health Resort & Medical Spa Panorama Morska Pełny etat

    Wymagania:aktualne kwalifikacjekomunikatywnośćopanowanieumiejętność pracy w zespoleszybkość w podejmowaniu decyzjiwysoka kultura osobista Opis stanowiska:praca stała lub sezonowa NAD MORZEMnadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparkuudzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach