Functional Safety Engineer

2 tygodni temu

Opole, opolskie, Polska Bergman Engineering Pełny etat
Oferujemy:
  • Pracę w nowo budowanym oddziale międzynarodowego centrum R&D - IAV GmbH
  • Duże możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży motoryzacyjnej
  • Udział w ciekawych projektach dot. pojazdów prototypowych
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering na okres 18 miesięcy
  • Możliwość przedłużenia i nawiązania stałej współpracy z naszym klientem - firmą IAV
  • Dofinansowanie pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego i/lub kafeterii benefitowej (w tym karty sportowej)
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (do 80% czasu pracy)
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00 a 09:00)

Opis stanowiska:
  • Zapewnienie zgodności systemów napędowych oraz ich komponentów z normami ASPICE oraz ISO 26262
  • Udział w projektowaniu i definiowaniu systemu wraz z wszystkimi elementami i funkcjami
  • Udział w tworzeniu i przeprowadzaniu analiz failure mode (FMEDA, FMEA, DFA)
  • Specyfikacja wymagań bezpieczeństwa w systemach napędowych
  • Wdrażanie funkcji bezpieczeństwa, ich weryfikacja i walidacja
  • Testowanie funkcji bezpieczeństwa z wykorzystaniem narzędzi MIL/HIL/SIL lub pojazdów testowych

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechatronika, elektryka, elektronika, automatyka lub pokrewne)
  • Doświadczenie w zakresie rozwoju komponentów napędów, sterowania lub innych elementów motoryzacyjnych
  • Znajomość norm i procedur związanych z bezpieczeństwem funkcjonalnym
  • Praktyczna znajomość wymagań standardów ASPICE i/lub ISO 26262
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do sporadycznych delegacji do Niemiec (szkolenia, współpraca przy projektach z zespołem z Niemiec)

  • Project Quality Engineer

    Opole, Polska Titanx Engine Cooling Sp. z o.o. Pełny etat

    Project Quality EngineerYour responsibilities Deploy TitanX group/product line quality objectives & strategies and set quality targets for projects Deploy TitanX group associated standards, methodologies and tools in projects Participate and contribute to...

  • Design Engineer

    Opole, Polska International Automotive Components Pełny etat

    Your responsibilities Support product engineering and other support personnel to achieve design feasibility and in engineering changes Responsible for creating the CAD data according the inputs given by product engineering and customer data Ensures that product designs consider: design for assembly design for manufacture quality functional...