Elektryk - konserwator

Znalezione w: beBee jobs PL - 3 tygodni temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska STRABAG PFS Pełny etat

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne – elektryk, elektromechanik, energetyk, elektronik, mechatronik – jest to warunek niezbędny do zatrudnienia
  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E,D powyżej 1 kV
  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
  • odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista, umiejętność kształtowania dobrych relacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia Gr. 2 i 3 oraz na F-gazy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opiekę zdrowotną (pakiet medyczny w Luxmed)
  • dofinansowanie karty Multisport, inne działania prozdrowotne
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez finansowanie szkoleń
  • zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności

Zadania:

  • prace konserwacyjne związane z technicznym utrzymaniem obiektu
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii
  • nadzór i/lub wykonywanie przeglądów przy współpracy z naszą firmą
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • Elektryk - konserwator

    Znalezione w: Talent PL C2 - 5 dni temu

    Bydgoszcz, Polska STRABAG PFS Pełny etat

    Aufgaben prace konserwacyjne związane z technicznym utrzymaniem obiektu analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii nadzór i/lub wykonywanie przeglądów przy współpracy z naszą firmą współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i...

    Znalezione w: beBee S PL - 4 tygodni temu

    Wymagania: wykształcenie techniczne – elektryk, elektromechanik, energetyk, elektronik, mechatronik – jest to warunek niezbędny do zatrudnienia doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E,D powyżej 1 kV umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń odpowiedzialność,...

    Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu