USŁUGI PRODUKCYJNE

Znalezione w: Hitpraca PL S2 - 2 tygodni temu

Świecie nad Osą, kujawsko-pomorskie, Polska GOLDEN GRANT SERVICE SP. Z O.O. Pełny etat
Prace proste na produkcji przy przetwarzaniu mięsa, wymagana dobra sprawność fizyczna z uwagi na konieczność wykonywania pracy w pozycji stającej, dokładność i rzetelność, dobra dyscyplina pracy.Inne wymaganiaChęci do pracy, praca na 2 zmiany,umowa-zlecenie, wynagrodzenie brutto 27.70 zł/godz.Rodzaj zatrudnieniaUmowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługZmianowoscnie dotyczyWyksztalceniabrak lub niepełne podstawowe
  • Operator wózka widłowego

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 3 tygodni temu

    Świecie, Polska Seito HR Sp z o.o. Pełny etat

    Seito Polska to firma od wielu lat świadcząca usługi dla wielu renomowanych firm, również na terenie Świecia.Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako Operator Wózka Widłowego. Operator wózka widłowegoObowiązki Obsługa linii produkcyjnej ...

  • Młodszy inżynier jakości

    Znalezione w: Infopraca PL S2 - 1 tydzień temu

    Kostrzyn nad Odrą, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

    ZADANIA: zapewnienie najwyższej jakości procesów produkcyjnych wspieranie organizacji w zakresie obsługi niezgodności i rozwiązywania problemów oraz pracy nad ciągłymi ulepszeniami analiza reklamacji klientów inicjowanie rozwiązań problemów, niezgodności i ulepszeń współuczestnictwo w audytach WYMAGANIA: wykształcenie wyższe...