BIOTECHNOLOG PROCESÓW FERMENTACYJNYCH

6 dni temu

Łódź, Polska ForVite P.S.A. Pełny etat
ForVite P.S.A. poszukuje osoby na stanowisko: specjalista technolog/biotechnolog/mykolog do projektu VEGEPRO B+R

Zadania :

- Wykonywanie badań (z zakresu mikrobiologii ze szczególnym uwzględnieniem hodowli grzybów mikroskopowych,

- Praca nad opracowanie procesu technologicznego produkcji żywności.

- Obsługa aparatury badawczej i prowadzenie wewnętrznej bazy danych,

- Udział w działalności naukowej,Inne wymaganiaWymagania:

- Wykształcenie wyższe magisterskie

- Praktyczna znajomość podstawowych technik laboratoryjnych;

- Doświadczenie na stanowisku pracy w laboratorium biologii,

- Biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office;

Oczekiwania:

- Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej;

- Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i zarządzania czasem;

- Odpowiedzialność, dokładność, sumienność;

- MileRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas nieokreślonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat)

  • Łódź, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/3426Obowiązki:ForVite P.S.A. poszukuje osoby na stanowisko: specjalista technolog/biotechnolog/mykolog do projektu VEGEPRO B+RZadania :- Wykonywanie badań (z zakresu mikrobiologii ze szczególnym uwzględnieniem hodowli grzybów mikroskopowych,- Praca nad opracowanie procesu technologicznego produkcji żywności.- Obsługa aparatury...