BIOTECHNOLOG PROCESÓW FERMENTACYJNYCH

2 tygodni temu

Łódź, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/3426

Obowiązki:

ForVite P.S.A. poszukuje osoby na stanowisko: specjalista technolog/biotechnolog/mykolog do projektu VEGEPRO B+R

Zadania :
- Wykonywanie badań (z zakresu mikrobiologii ze szczególnym uwzględnieniem hodowli grzybów mikroskopowych,
- Praca nad opracowanie procesu technologicznego produkcji żywności.
- Obsługa aparatury badawczej i prowadzenie wewnętrznej bazy danych,
- Udział w działalności naukowej,

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania:- Wykształcenie wyższe magisterskie- Praktyczna znajomość podstawowych technik laboratoryjnych;- Doświadczenie na stanowisku pracy w laboratorium biologii,- Biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office;Oczekiwania:- Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej;- Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i zarządzania czasem;- Odpowiedzialność, dokładność, sumienność;- Mile

Miejsce pracy: Lechicka 5, 91-230 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Łódź, Polska ForVite P.S.A. Pełny etat

    ForVite P.S.A. poszukuje osoby na stanowisko: specjalista technolog/biotechnolog/mykolog do projektu VEGEPRO B+RZadania :- Wykonywanie badań (z zakresu mikrobiologii ze szczególnym uwzględnieniem hodowli grzybów mikroskopowych,- Praca nad opracowanie procesu technologicznego produkcji żywności.- Obsługa aparatury badawczej i prowadzenie wewnętrznej...