Operator produkcji

3 tygodni temu

Tarnowskie Góry, Polska sfsinternational Pełny etat

SFS International Sp. z o.o. działa głównie przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Funkcjonujemy m. in. na terenie Belgii, Holandii, Niemiec oraz oczywiście w Polsce.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator Produkcji

Miejsce pracy – Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i linii produkcyjnej
  • Dbałość o czystość maszyn i urządzeń
  • Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ oraz wymogów systemu zarządzania jakością

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Stałe godziny pracy na jednaj zmianie 6:00 - 14:00
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Szybki proces rekrutacji

Oczekujemy

  • sumienność, dokładność i pracowitość
  • umiejętność obsługi komputera
  • chęć do nauki

  • Operator produkcji

    Operator ProdukcjiTarnowskie Góry Opis stanowiska:Poszukujemy Operatora Produkcji. Do Twoich zadań należeć będzie obsługa maszyn i linii produkcyjnej w sektorze elektroniki, zlokalizowanej w Tarnowskich Górach. Opis firmy:SFS International Sp. z o.o. Od 10 lat działamy w Polsce Oferujemy pracę w magazynie, prace na produkcji, bez doświadczenia...

  • Tarnowskie Góry, Polska Probet Sp. z o.o. Pełny etat

     Firma Probet Sp z.o.o jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Posztukujemy kandydatów do pracy na stanowisku operatora produkcji.Zapraszam do kontaktu pod Zapraszamy także osoby niepełnosprawne do przesyłania aplikacji.Miejsce pracy: Zabrze ul. Handlowa.Godziny pracy: 7 - 15 od poniedziałku do...

  • Ustawiacz maszyn

    Tarnowskie Gory, Polska Gi Group Pełny etat

    Poszukujemy Ustawiacza maszyn CNC.Bardzo atrakcyjny pakiet bonusów, wsparcie w okresie wdrożenia.Miejsce pracy: Ruda Śląska Ustawiacz maszyn | atrakcyjne wynagrodzenie | sprawna rekrutacja Numer referencyjny: 12401 ...