Operator produkcji

Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

Tarnowskie Góry, Polska sfsinternational Pełny etat
Operator Produkcji

Tarnowskie Góry

Opis stanowiska:

Poszukujemy Operatora Produkcji. Do Twoich zadań należeć będzie obsługa maszyn i linii produkcyjnej w sektorze elektroniki, zlokalizowanej w Tarnowskich Górach.

Opis firmy:

SFS International Sp. z o.o. Od 10 lat działamy w Polsce Oferujemy pracę w magazynie, prace na produkcji, bez doświadczenia dla uczniów i studentów oraz dla specjalistów w branży budowlanej. Posiadamy również oferty pracy za granicą z zakwaterowaniem bez opłat i bez konieczności znajomości języka angielskiego

Tym razem chcemy zaoferować Ci pracę jako Operator Produkcji dla naszego stałego Klienta z branży elektronicznej. Lokalizacja Tarnowskie Góry

Co oferujemy:

  • Umowę o Pracę tymczasową
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Stałe godziny pracy na jednaj zmianie 6:00 - 14:00
  • Szybki proces rekrutacji

Wymagania:

  • Umiejetność obsługi komputera
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane zadania

Proces rekrutacji:

  • Kliknij "Aplikuj" ➜ Wypełnij krótki formularz ➜ Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Proces rekrutacji przebiega szybko

Wszystkie dodatkowe informacje tj. numer telefonu do rekrutera dostaniesz od razu w mailu zwrotnym, ale postaramy się oddzwonić jak najszybciej. Czekamy na Twoje zgłoszenie - kliknij "Aplikuj".

  • Operator produkcji

    SFS International Sp. z o.o. działa głównie przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Funkcjonujemy m. in. na terenie Belgii, Holandii, Niemiec oraz oczywiście w Polsce.Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Operator ProdukcjiMiejsce pracy –...

  • Ustawiacz maszyn

    Tarnowskie Gory, Polska Gi Group Pełny etat

    Poszukujemy Ustawiacza maszyn CNC.Bardzo atrakcyjny pakiet bonusów, wsparcie w okresie wdrożenia.Miejsce pracy: Ruda Śląska Ustawiacz maszyn | atrakcyjne wynagrodzenie | sprawna rekrutacja Numer referencyjny: 12401 ...