Magazynier / sortowacz

Znalezione w: Talent PL C2 - 3 tygodni temu

Tarnobrzeg, Polska Abalone Poland sp. z o.o. Pełny etat

Dla naszego Klienta, prowadzącego,  poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Oferujemy:

  • pracę za równo dla kobiet jak i mężczyzn
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • wynagrodzenie, 27,70 zł brutto/godzinę
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • atrakcyjny system premiowy

Zadania:

  • sortowanie i procesowanie przesyłek kurierskich i wydawanie ich do dystrybucji
  • segregowanie paczek
  • inne prace magazynowe

Oczekujemy:

  • umiejętności organizowania swojej pracy tak, aby powierzone zadania były wykonane na czas
  • gotowości do podjęcia pracy w godzinach: I zmiana - 3:30:00 -8:00 , II zmiana 15:00 - 20:00
  • sumiennego wypełniania powierzonych obowiązków

KRAZ nr 24376

  • Magazynier / sortowacz

    Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

    Dla naszego Klienta, prowadzącego działalność w branży KEP, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:PRACOWNIK MAGAZYNU Oferujemy:pracę w nowo tworzonym zespole, za równo dla kobiet jak i mężczyznpracę w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością dopasowania ilości godzin do Twojej dyspozycyjnościmożliwość nawiązania długofalowej...