Magazynier / sortowacz

3 tygodni temu

Tarnobrzeg, Polska Abalone Poland sp. z o.o. Pełny etat

Dla naszego Klienta, prowadzącego działalność w branży KEP, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Oferujemy:

  • pracę w nowo tworzonym zespole, za równo dla kobiet jak i mężczyzn
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością dopasowania ilości godzin do Twojej dyspozycyjności
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • atrakcyjny system premiowy- docenimy Twoje zaangażowanie

Zadania:

  • sortowanie i procesowanie przesyłek kurierskich i wydawanie ich do dystrybucji
  • segregowanie paczek
  • inne prace magazynowe

Oczekujemy:

  • umiejętności organizowania swojej pracy tak, aby powierzone zadania były wykonane na czas
  • gotowości do podjęcia pracy w godzinach: I zmiana - 3:30:00 -8:00 , II zmiana 15:00 - 20:00
  • sumiennego wypełniania powierzonych obowiązków

KRAZ nr 24376

  • Magazynier / sortowacz

    4 tygodni temu

    Dla naszego Klienta, prowadzącego,  poszukujemy osób do pracy na stanowisku:PRACOWNIK MAGAZYNU Oferujemy:pracę za równo dla kobiet jak i mężczyznpracę w oparciu o umowę zleceniewynagrodzenie, 27,70 zł brutto/godzinę możliwość nawiązania długofalowej współpracyatrakcyjny system premiowy Zadania:sortowanie i procesowanie przesyłek...

  • Tarnobrzeg, Polska Abalone Poland sp. z o.o. Pełny etat

    Szukasz pracy, która da Ci możliwość elastycznego dopasowania godzin? Chcesz być częścią przedsiębiorstwa, które docenia długofalową współpracę? Opis stanowiskaJako pracownik magazynu, Twoje codzienne obowiązki będą obejmować zarządzanie przepływem towarów, utrzymanie porządku na magazynie i dbanie o to, aby wszystko działało jak w...