Intern

4 tygodni temu

Kalisz, Polska Raytheon Technologies Pełny etat

Unspecified

Młodsza Technolożka Chemiczka / Młodszy Technolog Chemik - Płatny Staż / Pratt & Whitney Kalisz / Praca na miejscu

Nie jesteśmy romantykami, ale patrząc w niebo szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney.

Aplikując na poniższe stanowisko masz szanse dołączyć do zespołu ponad 6 000 pracowników w Polsce.

Twój zakres obowiązków

wprowadzanie zmian do obowiązujących technologii pomoc przy wprowadzaniu usprawnień i opracowywaniu nowych technologii wprowadzanie zmian w instrukcjach technologicznych analiza danych procesowych z produkcji opracowywanie kart zmian technologicznych opracowywanie baz danych analiza przyczyn niezgodności powstałych w procesie obróbki chemicznej części stalowych

Nasze wymagania

Status studenta lub absolwenta uczelni wyższej (preferowane kierunki technologia chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa, chemia nieorganiczna, galwanotechnika lub pokrewnym) dobra znajomość programów CAD (AutoCad, mile widziana Catia) znajomość języka angielskiego na poziomie B2 znajomość czytania rysunku technicznego ukierunkowanie na wyniki i rozwój umiejętność pracy zespołowej umiejętność organizacji pracy własnej zdolność adaptacji umiejętność analitycznego myślenia chęć rozwoju

To oferujemy

6 miesięczny płatny staż indywidualną ścieżkę kariery zbudowaną z uwzględnieniem Twoich oczekiwań profesjonalne wsparcie ze strony specjalistów z różnych obszarów firmy poznanie specyfiki pracy w światowej klasy firmie lotniczej perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu stażu bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę elastyczne podejście do pracy – wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy, dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania bycie fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe płatne staże będą realizowane w wymiarze 40 godzin tygodniowo, dlatego dedykowane są absolwentom szkół wyższych (do 3 lat po ukończeniu studiów) oraz studentom ostatnich lat studiów

W treści swojej aplikacji umieść zgodę na przetwarzanie danych osobowych jeśli:

chcesz wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych Pratt and Whitney Kalisz sp. z o.o., także na stanowiska pracownicze

w przypadku wyrażenia zgody na udział w rekrutacji na stanowiska pracownicze – jeśli Twoja aplikacja zawiera dane osobowe wykraczające poza zakres wskazany w Kodeksie pracy (imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg zatrudnienia)

chcesz wziąć udział w procesach rekrutacyjnych innych spółek Pratt & Whitney w Polsce

Dostosuj treść poniższej zgody do swoich potrzeb:

„Wyrażam zgodę dla Pratt and Whitney Kalisz Sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w procesie rekrutacji

na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Pratt and Whitney Kalisz Sp. z o.o. w okresie 2 lat, w tym rekrutacji na stanowiska pracownicze

w zakresie wykraczającym poza katalog danych osobowych wskazanych w kodeksie pracy

na potrzeby procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółki Pratt & Whitney w Polsce:

Pratt & Whitney Rzeszów S.A.

Pratt & Whitney Tubes Sp. z. o.o.

Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o“

Zgoda w ten sposób wyrażona może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby rekrutacji jest Pratt and Whitney Kalisz Sp. z o.o., ul. Elektryczna 4a, 62-800 Kalisz. Szczegółowa informacja na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Klauzuli informacyjnej dla kandydata na uczestnika programu Uskrzydlamy talenty” dostępnej min. u rekrutera podczas eventu rekrutacyjnego, na stronie w zakładce „Polityka prywatności”.

  • intern

    3 tygodni temu

    Unspecified Opis stanowiska Stażysta w dziale przepływu produkcji Miejsce pracy - Kalisz Rodzaj umowy - umowa zlecenie W czasie trwania stażu stażysta będzie wykonywał zadani związane z: nadzorem nad dokumentacją produkcyjną rozliczeniem dokumentacji produkcyjnej przygotowaniem dokumentacji do archiwizacji wsparciem planistów...

  • Kalisz, Polska Raytheon Technologies Pełny etat

    Unspecified Młodsza Magazynierka / Młodszy Magazynier - Płatny Staż / Pratt & Whitney Kalisz / Praca na miejscu Nie jesteśmy romantykami, ale patrząc w niebo szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon...